23

סדרת הרצאות קצרה מהטבע שבה פרופ' אליעזר יריב, פסיכולוג חינוכי, עוסק באומנות החינוך וההוראה על רקע הרי הגליל ותוך צפיה בפרות והעגלים שמנצלים את תקופת הקורונה לרעות ולשחק בנחל חילזון. 20 סרטונים קצרים, המחולקים לחמישה פרקים, עוסקים בנושאים שבין מורה לתלמיד, בין מורה לכיתה, בין מורה להורים, בין מורה לבית הספר, ובין מורה לעצמו.

חינם
מה הקשר בין מורה לרועה? בין עגל צעיר לבין ילד עם לקות קשב?teaching education with cows פרופ' אליעזר יריב ניצל את תקופת הקורונה לטיולים בנחל חילזון בגליל, ובכל בוקר הוא הקליט הרצאה קצרה על חינוך. הרחק מהסטודנטים והמאסטרנטים שלו במכללת גורדון לחינוך, הוא מהרהר בנושאים פילוסופיים אבל גם נותן טיפים שימושיים שכל מורה צריך להכיר.

מצחיק, אבל רציני

בעזרת הפרות, העגלים והרועים הבדואים אליעזר מציג דינמיקות שקורות בין מורים לבין תלמידים, בין המורים להורים ובין המורים לעצמם. יש כאן טיפים להשתלבות והכלה (שזה הפוקוס של פרוייקט מעטפ"ת), וגם תובנות בנושא לניהול בעיות משמעת שאליעזר כתב עליו כבר 4 ספרים. התובנות העמוקות של הקורס מגיעות דווקא מהמקומות הספונטניים והיצירתיים, שמראים לכל מורה איך הכיתה שלו, התלמידים שלו, המנהל/ת שלו, וגם הוא עצמי נראים מבחוץ. דינמיקה משפחתית בעדר

Course Currilcum

    • Final Quiz for the course 00:10:00
© 2021 eliezeryariv.com . All rights reserved.
he_ILHE_IL