רחל פורשנר פסיכולוגית חינוכית

נעים להכיר, אני רחל פורשנר, פסיכולוגית חינוכית מומחית בתכנית מעטפ"ת. בעלת ניסיון בעבודה בשירות הציבורי, עבודה טיפולית עם הורים, ילדים ועם צוותים של בתי ספר, עבודה טיפולית עם ילדים והורים, העברת הרצאות וסדנאות לצוותים חינוכיים, אבחונים פסיכו-דידקטיים, עבודה רב תרבותית .ניסיון נוסף שיש לי הוא בעבודה קוגניטיבית –התנהגותית.

מה אני עושה במעטפ"ת?

נכנסתי לתכנית מעטפ"ת בשלביה הראשונים, וסייעתי בפיתוח התכנית מתחילתה ועד התכנית המורכבת והמובנית שהיא היום.

עבודת הפיתוח לעולם לא מסתיימת, כך שלכל אורך הדרך אנו ממשיכים בהתאמת התכנית בצורה יותר ויותר מדוייקת לכל מסגרת חינוכית שפונה אלינו, על פי הצרכים שלה.

שנית, אני מעבירה את תכנית מעטפ"ת בבתי הספר השונים. העברת התכנית כוללת פגישות הכרות עם הנהלת בית הספר כך שנוכל להתאים את התכנית בצורה מדוייקת ככל שניתן לצרכי המערכת. בהמשך, העברת סדנאות הכשרה למורים, סדנאות שנועדו להרחיב את ההבנה של צוות בית הספר בנוגע לבעיות שמציגים התלמידים שלהם, ובעיקר, מתן כלים למורים להתמודדות עם בעיות אלו. לבסוף, אני מקיימת שיחות אישיות עם מורות ומורי בית הספר בהן אנחנו תופרים יחד תכנית אישית עבור אותה מורה והתלמידים שבחרה לעבוד איתם.

18/07/2021

0 responses on "רחל פורשנר פסיכולוגית חינוכית"

Leave a Message

האימייל לא יוצג באתר.

רחל פורשנר – פסיכולוגית חינוכית

רחל פורשנר - פסיכולוגית חינוכית

רחל פורשנר, פסיכולוגית בהתמחות חינוכית. תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית במכללת רופין.

רחל עובדת מזה שמונה שנים בשירות הפסיכולוגי הציבורי. במסגרת עבודתה, רכשה ניסיון רב בהתערבויות מערכתיות בבתי ספר ובגנים סביב נושאים שונים כגון אקלים חברתי, בעיות משמעת, יחסי צוות חינוכי ועוד. בעלת ניסיון בייעוץ לצוותים חינוכיים לצורך בניית תכניות התערבות לתלמידים הן בחינוך המיוחד והן בחינוך הרגיל. העברת סדנאות והרצאות לצוותים חינוכיים בנושאים שונים כגון הפרעת קשב, בעיות התנהגות ועוד.

מעבר לכך, רחל עורכת טיפולים פסיכולוגים בילדים, נערים והוריהם בשיטות קצרות מועד וארוכות טווח וכן אבחונים שונים כגון אבחון פסיכו-דידקטי, אבחוני בשלות לכיתה א' ועוד.

30/01/2020
© 2021 eliezeryariv.com . All rights reserved.