הללי יבנאי פסיכולוגית

"נעים להכיר, אני הללי. אמא ופסיכולוגית. במשך שנים עבדתי בשירות הפסיכולוגי חינוכי של המועצה האזורית חוף השרון, שם ליוויתי מסגרות חינוכיות מהטובות בארץ ובו הקמתי שפ"ם (שירותים פסיכולוגיים משלימים) פורה. בין היתר יזמנו והפעלנו תכנית לפיתוח שיח רגשי-חברתי עבור ילדים בגיל הרך מתוך תפיסה מניעתית. אני בעלת הכשרה וניסיון רב בהנחיית קבוצות טיפוליות- לפיתוח מיומנויות חברתיות, למחוננים, להורים לילדים עם קושי בוויסות החושי-רגשי-התנהגותי, להורים לתאומים, ועוד; יש לי ניסיון בהדרכת פסיכולוגיות ואני מעבירה הרצאות, סדנאות והשתלמויות לצוותים חינוכיים וטיפוליים ולציבור הרחב. בעלת קליניקה פרטית. בתפקידיי הקודמים הייתי רכזת 'קו פתוח' בעתות חירום ומשבר, עברתי הכשרות של התכנית הלאומית למניעת אובדנות ושל טיפול בטראומה בילדים. כמו כן אני כותבת ומובילה בלוגים ברשת להנגשת ידע פסיכולוגי ממוקד ופרקטי, כמענה לשאלות והתלבטויות וכסיוע לדרכי התמודדות. בעלת הכשרה נוספת, בפסיכולוגיה פוליטית.

כששמעתי על תוכנית מעטפ"ת חשבתי  שהיא תואמת את האני מאמין המקצועי שלי- עבודה מערכתית שמחזקת את תחושת המסוגלות ורפרטואר הכלים למורים, מספקת מענה טיפולי לכמה שיותר ילדים- ומגבירה את הרווחה האישית שלהם. לאחר שיחה קצרה עם גיא יריב והכרות עם פרופ' אליעזר יריב החלטנו לצאת לדרך משותפת במטרה להגיע לכמה שיותר צוותים חינוכיים ולהנחיל את התכנית בבתי הספר.

" מה אני עושה במעטפ"ת?

פסיכולוגית מובילה וחברה בצוות הפיתוח, וכן מלווה צוותים חינוכיים בבתי הספר. בעבודה עם בתי הספר אני שמה דגש רב על חיבור לחוויה הרגשית של המורים ושל הילדים בתהליכים מקבילים, כדי לייצר מחויבות לתהליך, אמפתיה לקשיים, ולחזק את תחושת המסוגלות ובהתאם- שינוי והצלחות. בחלק הראשון של התכנית צוותי בית הספר עוברים השתלמות והדרכה ובחלקה השני אני מלווה כל מורה שמשתתפת בתוכנית. ביחד אנחנו בונים תכנית התערבות לתלמיד שחווה קשיים רגשיים, חברתיים ו/ או התנהגותיים, אני מדריכה ותומכת במורה בתהליך, כשהיא מהווה מעטפת עבור הילד, ואני- עבורה".

04/07/2021

0 responses on "הללי יבנאי פסיכולוגית"

Leave a Message

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2021 eliezeryariv.com . All rights reserved.